mainlogo logo
صفحه اصلی > رسانه > اخبار > نمایش اخبار 


شنبه ٢ خرداد ١٤٠٣ ٠٧:٥٥

توسط شرکت پیشتاز راه و شهر صورت گرفت؛

انعقاد دو تفاهم نامه همکاری، یک انعقاد قرارداد و جلسه هم‌اندیشی با متقاضیان شرکت در مناقصه تصدی انبارهای خرده‌بار

شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر حضور چشمگیر و فعالی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی داشت.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق پس انداز کارکنان راه آهن، شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر با 2 تفاهم نامه همکاری، یک انعقاد قرارداد و یک جلسه هم اندیشی حضور چشمگیر و فعالی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی داشت.

براساس این گزارش در روز دوم برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، شرکت گروه داده پردازی پارسیان (سرمایه‌گذار شرکت فوروارد) با حضور در پاویون موسسه صندوق پس انداز کارکنان راه آهن و غرفه شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر، تفاه نامه همکاری را با این شرکت به امضا رساند.

همچنین در روز سوم نیز، شرکت رهساز گوهر مهتاب تفاهم نامه همکاری را با شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر به امضا رساند.

براساس این دو تفاهم نامه، مقرر شد با هدف کاهش زمان دریافت و توزیع مرسولات مشتریان و کاهش هزینه‌های جابجایی شهری و در نتیجه بهینه نمودن نرخ حمل درب به درب برای مشتریان نهایی و همچنین افزایش قبول بار در چشمه‌های بار، با یکدیگر همکاری داشته باشند.

انعقاد قرارداد همکاری با بازاریابان فعال

همچنین با نگاه به این موضوع که یکی از اهداف کلیدی قطاربار، توسعه سهم بازار خود به کمک بازاریابان است، در روز چهارم نمایشگاه نیز قرارداد همکاری با هدف جذب خرده‌بار برای واگنها و قطارهای خرده‌بار، جهت ارسال به ایستگاه‌هایی که دارای امکانات حمل خرده‌بار هستند با اشخاص حقیقی به امضا رسید.

برگزاری جلسه هم‌اندیشی با متقاضیان شرکت در مناقصه تصدی انبارهای خرده‌بار

یکی دیگر از برنامه های این شرکت در طی مدت برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، برگزاری جلسه هم‌اندیشی با متقاضیان شرکت در مناقصه تصدی انبارهای خرده‌بار بود.

براساس این گزارش، با عنایت به برگزاری مناقصه عمومی شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر در خرداد ماه سال 1403 و تقرب آن با نمایشگاه حمل و نقل ریلی و مطابق برنامه‌ریزی صورت گرفته جلسه هم‌اندیشی با حضور اشخاص حقیقی و حقوقی علاقمند به حضور در مناقصه خرداد ماه 1403 برگزار و در این جلسه مدیر عامل و نائب رئیس محترم هیئت مدیره شرکت توسعه بازرگانی پیشتاز راه و شهر و مدیران ارشد این شرکت اقدام به تبادل اطلاعات با متقاضیان کرده و در خصوص نیازمندی‌ها و برنامه‌ریزی های صورت گرفته برای برگزاری هرچه بهتر مناقصه یاد شده مذاکره کردند.

 در پایان نیز مدیران توسعه کسب و کار و بازاریابی و عملیات به سوالات متقاضیان پاسخ داده و ابهامات ایشان را رفع کردند.

لینک کوتاه خبر : psrai.ir/sun/PXa0SF

اخبار مرتبط

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: