mainlogo logo

شرکت راه‌پرواز

راه پرواز، افق گسترده خدمات

logo

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری راه پرواز

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی و زیارتی راه پرواز (سهامی خاص) در تاریخ 14/05/1375 به ثبت رسیده است. این شرکت عضو انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی هوائی و جهانگردی ایران و IATA بوده و دارای مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری، وزارت میراث فرهنگی و گردشگری، سازمان حج و زیارت و شرکت راه¬آهن می باشد که در حال حاضر در حوزه ارائه خدمات مرتبط با مجوزهای یادشده فعال و تماما متعلق به صندوق پس انداز کارکنان راه¬آهن می¬باشد. شرکت راه پرواز فعالیت خود را در زمینه تنظیم و اجرای تور ومسافرتهای داخلی و خارجی و فروش بلیط مسافرتهای هوائی و زمینی (شامل قطار، اتوبوس) و انجام هرگونه فعالیت و خدمات ایرانگردی و جهانگردی، سیاحتی و زیارتی با رعایت قوانین مقررات دستورالعملهای سازمانها و وزارت مربوطه آغاز نموده و هم اکنون پس از 26 سال سابقه و داشتن کادری مجرب، افتخار همکاری و خدمات رسانی به سازمانها و شرکتها و عموم مردم را دارد. از ابتدای سال 97 نیز علاوه بر فعالیت در حوزه های اشاره شده اقدام به عقد قرارداد با شرکت راه آهن ج.ا.ا مبنی بر اداره مجموعه اقامتی پارمیس و مجموعه ورزشی اکباتان به مدت سه سال نموده است. درطول این مدت، اقدامات قابل ملاحظه ای در خصوص ارتقا سطح خدمات به کارکنان محترم شرکت راه آهن ج.ا.ا صورت پذیرفته است. شایان ذکر است مدت این قرارداد بعلت پاندمی کرونا، تا سال 1402 تمدید شده است. در ادامه ی توسعه حوزه فعالیت ها، تجهیز و بهره برداری از سوئیت های ساخته شده در سال 98 توسط موسسه صندوق پس انداز کارکنان در مجاورت ایستگاه راه آهن مشهد با عقد قرارداد 7ساله به این شرکت واگذار گردید.

چشم انداز

ارائه هرگونه خدمات گردشگری (انواع تور، بلیت¬های داخلی و خارجی، تور ، بیمه¬های مسافرتی و ...) و بهره برداری از مجموعه های فرهنگی ورزش اکباتان و مجتمع پارمیس و واحدهای اقامتی مشهد(ارغوان)

ماموریت

شرکت راه پرواز، با اتکا به نیروهای متخصص و کارآزموده و با اعتقاد راسخ به مسئولیت اجتماعی خود، که همان عرضه خدمات گردشگری با عالی ترین کیفیت و بر اساس اصول صداقت و انجام درست کار می باشد ادامه خواهد داد. در قلمرو بازار، این شرکت هم اینک بیشترین سهم فعالیت خود را به کارکنان محترم راه آهن جمهوری اسلامی ایران اختصاص داده و در کنار این مهم باشرکتهایی مهم از قبیل مپنا، هلدینگ غدیر و ... همکاری می نماید. همچنین در راستای تأمین اقامتگاه سفرهای کارکنان راه آهن جمهوری اسلامی ایران در مجتمع فرهنگی آموزش اقامتی پارمیس و در واحدهای اقامتی مشهد تمام تلاش خود را بکار بسته است تا در نهایت رضایت و کیفیت مطلوب صورت پذیرد. همچنین شایان ذکر است مجموعه فرهنگی ورزشی اکباتان نیز در برآورده¬کردن نیازهای فرهنگی و ورزشی کارکنان محترم راه آهن ج.ا.ا تمام تلاش خود را بکار بسته تا با بروزرسانی و بالابردن کیفیت و کمیت امکانات این مجموعه مسئولیت خود را به نحو احسن انجام دهد.

امکانات و ظرفیت ها

فروش بلیت هواپیمایی داخلی و بین المللی به تمام نقاط جهان فروش واجرای تورهای گردشگری داخلی و بین المللی و گروهی اجرای تورهای زیارتی مشهد و عتبات اجرای مستقیم تورهای نمایشگاهی فروش بلیت قطار مسیرهای داخلی رزو هتل، اخذ ویزا وترانسفر در ایران و تمام نقاط جهان صدور بیمه های مسافرتی به اقصی نقاط جهان

تهران، خ ولی عصر – ر وبروی خیابان بزرگمهر پلاک 1489 کد پستی 1591633533

66493234 (021)

02166469299

وب سایت : https://www.raheparvaz.com

info@raheparvaz.com